Рівняни можуть взяти участь у паломництвах, які організовує центр «Воскресіння».

Як повідомляють в прес-службі Рівненської єпархії, у липні рівнян запрошують відвідати святині Грузії.

Так, з 16 по 23 липня відбудеться поїздка до древньої Грузії з можливістю відпочити на морі.

Програма паломництва:

16 липня. Виліт з Києва рейсом D4315 (аеропорт «Київ» – Жуляни) о 20:00. Прибуття в Тбілісі. (тривалість польоту 2 години 55 хвилин). Зустріч з гідом в аеропорту. Розміщення в гестхаузі в Тбілісі. Ночівля.

17 липня. 9:00 Сніданок. 9:30 Оглядова екскурсія та відвідування святих місць Тбілісі: Авлабар, один з найдавніших районів Тбілісі, кафедральний собор Святої Тройці – Цмінда Самеба, символ сучасної Грузії і найвищий храм країни. Пантеон на горі Мтацмінда (підйом на фунікулері за додаткову плату), де поховано багато відомих письменників, артистів, вчених і національних героїв Грузії, церква Святого Давида «Мамадавіті» (XIX ст.), Тут в VI столітті проживав Святий Давид Гареджський; Церква Анчисхаті (VI ст.) – храм Різдва Богородиці, є однією з найдавніших будівель і найстарішим зі збережених храмів Тбілісі. Храм отримав назву Анчисхаті після 1664 року в честь чудотворної ікони Спасителя (Анчийський Спас), яку перенесли сюди з Південної Грузії, рятуючи від турків; собор Сіоні (XII ст.) – до 2006 року був Кафедральним собором Грузії. Він названий сіонським в честь Успенського храму на Сіонській горі в Єрусалимі, тут зберігається хрест Святої Ніно; Метехі, історичний район Тбілісі, де зараз знаходиться пам’ятник Вахтангу Горгасалу і храм Успіння Богородиці (XIII-XVI ст.). Під склепінням храму похована перша грузинська мучениця – цариця Шушаніка Ранська, убита чоловіком-вогнепоклонником в V столітті після Р.Х. Вільний час 20:00 Вечеря в гестхаузі. Ночівля.

18 липня. 9-00 сніданок. Виїзд в Мцхету: Джварі – монастир і храм Воздвиження Хреста Господнього VII століття. За переказами, на цьому місці в печері жила св. Ніна, що виблагала у Господа джерело цілющої води. Після Хрещення Грузії тут святими Ніною і царем Міріаном на честь торжества Православ’я був споруджений дерев’яний хрест, шанований як чудотворний і дав назву цьому місцю. Монастир св. Ніни Самтавро (IV- XI ст.) – в храмі знаходиться безліч святинь, частина животворящого стовпа, чудотворна ікона Іверської Божої Матері, чудотворна ікона святої Ніни, могили святих царів Міріана та Нани, мощі святого Абібоса Некреського, мощі святого Шио Мгвімського, частина каменю з могили святої Ніни з Бодбе і ін. Собор Светіцховелі (XI ст.) – побудований на місці першого християнського храму в Грузії IV ст., Який була споруджений над могилою св. Сидонії. Сидонія померла з Хітоном Господнім в руках і була з ним похована. Над могилою Сидонії виріс кедр, з якого був вирубаний стовп для побудови храму. Стовп чудесним чином сам встановився на місці майбутнього храму і став мироточити. Храм назвали “Светіцховелі”, що в перекладі з грузинської означає «Животворчий стовп». Продовження знайомства з м.Тбілісі, прогулянка по Сухому мосту. 20:00 Вечеря. Ночівля.

19 липня. 9:00 Сніданок. звільнення номерів. 9:30 Виїзд в Кахетію, Алазанська долина. Відвідування Давид Гареджійского печерного чернечого міста (VI століття). Монастир Бодбе (IX-XIX ст) де покоїться Свята рівноапостольна Ніно. Відвідування найстарішої виноробної компанії Кахетії -Кіндзмараулі (16 століття) Переїзд в Сигнахі. Розміщення в гестхаузі.
20:00 Вечеря. Ночівля.

20 липня. 8:30 Сніданок. Звільнення номерів. 9:00 Продовження подорожі по Кахетії. Сигнахи – місто закоханих, в міському Будинку одружень можна одружитися в будь-який час доби. У місті збереглися кріпосні стіни, заставлені сторожовими вежами, на які можна піднятися, щоб оглянути чудові види на Алазанську долину. Переїзд до Аджарії. По дорозі відвідання найдавнішого печерного міста Уплісцихе (II-I тисячоліття до Р.Х.). 20:00 Розміщення в гестхаузі. Вечеря. Ночівля.

21 липня. 08:00-09: 00 Сніданок. Вільний час. Відпочинок на морі. Можливість проведення факультативних екскурсій. 20:00 Вечеря. Ночівля.

22 липня. 08:00-09: 00 Сніданок. Вільний час. Відпочинок на морі.19:00 Вечеря. Прогулянка по вечірньому Батумі, відвідування лазерного шоу фонтанів. Повернення в гестхауз. Ночівля.

23 липня. 08:00-09: 00 Сніданок. Вільний час. Відпочинок на морі. 12:00 Звільнення номерів. 15:00 Трансфер в аеропорт Тбілісі.

24 липня. Виліт до Києва рейсом D4316 о 1:00 Прибуття в Київ о 2:55

ПОЖЕРТВА:580 $ У вартість входить:

– авіапереліт
– проживання в гестхаузах 2-х, 3-х містних номерах
– харчування : сніданок + вечеря
– обслуговування автобусом протягом всього туру
– обслуговування гідом протягом всього туру
– медична страховка

В вартість не включено:

– платні входи ( приблизно 10 дол)
– факультативні програми ( за бажанням)
– особисті витрати

Паломництво відбудеться під духовною опікою священиків. Запис та довідки за телефонами: (097) 481-89-20 протоієрей Миколай Капітула; (097) 639-71-36, (066) 879-61-35 протоієрей Василій Рудніцький