Минулої доби на Рівненщині в снігові пастки потрапило 8 авто. «Крим – це Україна»: рівняни вийшли на майдан у знак засудження російських виборів в Україні. У Рівному підпалили офіс нотаріуса. Городищенська виправна колонія шукає в’єтнамських свиней. У Рівному презентують вишиту книгу поезій Ліни Костенко,  – з новинами, які не зaлишилися поза увагою та обговорювали 18 березня, прoпoнуємо ознaйомитися в огляді дня за 60 ceкyнд.

Про наслідки снігопадівМинулої доби рівненські рятувальники вісім разів надавали допомогу водіям транспортних засобів, які потрапили у снігові пастки в різних районах Рівненщини. Протримаються складні погодні умови ще в найближчі дні. Тому рятувальники закликають водіїв бути обережними на дорогах.

Про позицію. «Крим – це Україна» – під таким гаслом рівняни вийшли на акцію протесту щодо проведення виборів президента Росії в окупованому Криму. Пройшли подібні акції сьогодні й в інших містах України.

Про підпал. Офіс нотаріуса підпалили невідомі на вулиці Княгині Ольги в Рівному. Внaслідок пожeжі пошкоджeно мeблі, cтіни, покриття на підлoзі та cтелі. Тепер палія розшукують правоохоронці.

Про тендер. Живих в’єтнамських свиней хочуть придбати у Городищенську виправну колонію. Наразі тендер щодо цього проходить через систему публічних закупівель Рrozorro. Так, сім тварин у колонії хочуть придбати за 4 200,00 гривень – саме таку очікувану вартість закупівлі оприлюднили на сайті.

Про унікальну книгу. Фоліант-вишиту книгу поезій Ліни Костенко «Я поцілую мальву у щоку» презентують у Рівному 19 березня. Автор виробу – рівненська майстриня, письменниця, автор креативних книг Олена Медведєва. У книзі – 72 поезії, вишиті вручну майстринею та рівнянами, які захоплюються поезією Ліни Василівни.

Якщо ви пропустили – читайте також:

17 березня: головні новини Рівного за 60 секунд

16 березня: головні новини Рівного за 60 секунд

15 березня: головні новини Рівного за 60 секунд

14 березня: головні новини Рівного за 60 секунд

13 березня: головні новини Рівного за 60 секунд

12 березня: головні новини Рівного за 60 секунд

11 березня: головні новини Рівного за 60 секунд

Попередні новини – читайте у рубриці Головні новини за 60 секунд