“Особливий погляд” на Рівненську єпархію української православної церкви Київського патріархату вже невдовзі зможуть побачити глядачі в ефірі одного з центральних каналів. Впродовж двох днів на Рівненщині відбувалися зйомки документальної стрічки.

 

За цей час знімальна група відвідала Свято-Покровський і Свято-Воскресінський собор у Рівному, Козацький редут, , який знаходиться між селами Плоска та Семидуби Дубенського району, Дубенський Свято-Миколаївський чоловічий монастир, а також Козацькі могили.

Як розповів керівник прес-служби Української православної церкви Київського патріархату протоієрей Василь Рудніцький, знімати стрічку розпочали ще під час візиту Філарета на Козацьких могилах.

– Продовжили ж зйомки 1 – 2 липня у храмах Рівненщини. Так, знімальна група “5 каналу” поспілкувалася із владикою Іларіоном, священиками, прихожанами, відвідала низку святинь. У фільмі йтиметься про життя та історію Рівненської єпархії україської православної церкви Київського патріархату. А побачити стрічку можна буде найближчим часом в ефірі спецпроекту “5 каналу” під назвою “Особливий погляд”. Точна дата показу буде відома згодом, – коментує Василь Рудніцький.

До слова, в спецпроекті “Особливий погляд” журналісти піднімають важливі суспільні питання і показують інший погляд на звичні теми.