Додатковий маршрут громадського транспорту організують у Рівному. Зокрема, один із нових електробусів, які вже невдовзі їздитимуть в обласному центрі, курсуватиме з вулиці Вербової до школи №26.

Як розповів начальник управління транспорту та зв’язку Рівного Віталій Миронюк, фактично новий електробус їздитиме за маршрутом тролейбуса №11.

– Наразі відбуваються тендерні процедури та це займе певний час. Думаю, приблизно з жовтня електробус вже вийде на маршрут, – зазначив він.

Нагадаємо, питання щодо відсутності можливості доїжджати дітям до школи підняли батьки учнів, які проживають на вулиці Вербовій і навчаються у ЗОШ №26.

Тим часом, як пояснив Віталій Миронюк, певний період дуобус у ранковий час їздив раніше і якби він так курсував й надалі, то проблем із доїздом до школи в учнів вулиці Вербової не виникало б.

– Проте свого часу в управління транспорту звернулися батьки вихованців центру особливої дитини з аналогічною проблемою. Тому ми корегували час відправки дуобуса. Нині ж вийшло, що вирішивши проблему одних, ускладнили доїзд іншим. Проте, додавши ще електробус за цим маршрутом питання вдасться вирішити, – додав він.

До слова, з бюджету Рівного виділи майже 42 мільйони гривень на придбання шести нових електробусів, які курсуватимуть у місті.