Офіцери штабу та групи цивільно-військового співробітництва штабу оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» взяли участь у заходах з вшанування тимчасово невідомих захисників України, похованих на міському кладовищі с. Чмирівка.

Адже у вересні 2014 року під селом Весела Гора поблизу міста Луганськ українські військовослужбовці натрапили на ворожу засідку. 28 бійців загинуло, захищаючи незалежність та суверенність нашої держави. 1 жовтня 2014 року на центральній площі міста Старобільськ відбулось прощання з полеглими героями та поховання з усіма військовими почестями на міському кладовищі в с. Чмирівка. За місяць додалося ще 9 могил тимчасово невідомих захисників.

Щороку бойові побратими, школярі, волонтери та громадські діячі вшановують пам’ять полеглих героїв та діляться спогадами про запеклі бої на Луганському напрямку.

Деякі ідентифіковані бійці були перепоховані за волею близьких родичів. Дмитро Рожков з міста Котовськ Одеської області ще за життя казав мамі: «Якщо я загину в бою, то хочу залишитися на тій землі, яку захищав». На прохання мами Дмитро залишився навічно в луганській землі, яку боронив за життя, повідомляє прес-центр ОТУ “Луганськ”.