Мобільний консультативний пункт із надання безоплатної правової допомоги працюватиме в центрі Рівного з 17 по 20 жовтня. Відбудеться це в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Працівники Рівненської юстиції та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги консультуватимуть рівнян із різних питань. Як досудово вирішити спір, що робити, якщо забирають бізнес або майно, якщо вимагають хабар за іспит чи навчання, як оформити договір оренди землі, виплату субсидій, що чекає на боржника аліментів, як оформити спадщину – на ці та інші запитання можна буде отримати фахову відповідь.

Консультативний пункт працюватиме щодня на майдані Незалежності з 11.00 до 15.00. Консультації безкоштовні.

Нагадаємо, що загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» стартував з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті. В рамках проекту, проводиться інформування населення та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав громадян за найбільш актуальними напрямами.