Чи не щодня у православному календарі вшановують тих чи інших святих, а ті, хто мають імена на їх честь – святкують день ангела. Кого рівнянам вітати з іменинами 27 жовтня – читайте далі.

Цього дня, церква шанує пам’ять Святого Назарія, його учня Келсія, святих мучеників братів-близнюків Гервасія та Протасія, Миколи Святоші князя чернігівського, Святої Параскевії, а також святого священномученика Селівана Пресвітера.

Назар – чоловіче ім’я, яке має кілька версій походження. Згідно з найпопулярнішою з них, ім’я Назар має давньоєврейські коріння і означає «присвячений Богові».

Також походження імені Назар пов’язують з латинським словом «назариус», яке перекладається як «назаретянин» або «той, хто родом з Назарету».

Крім того, існує версія, згідно з якою ім’я Назар утворилося в арабській мові означає «погляд» або «далекоглядний».

Також 27 жовтня день ангела відзначають чоловіки по імені Сергій.

Сергій – чоловіче російське ім’я. Існує кілька версій його походження. Згідно з однією з них, ім’я Сергій походить від римського родового імені Сергії патриціанської родини, що вела свій родовід від троянців. На латинській мові це слово означає «знатний», «високий».

За іншою версією походження імені Сергій пов’язано з застарілим ім’ям Сергій. Воно походить від латинського слова, яке означає «слуга Бога».