Будівлі, які перебувають у користуванні в приватних осіб, у Рівному хочуть ремонтувати за бюджетні кошти. Чиновники переконують, що все тому, що ці приміщення – комунальні.

За словами начальника управління комунальної власності Наталії Поліщук, частину коштів на ремонт будівелень, що на вулицях Вербовій, Гоголя та Бандери, вже виділені.

– Мова йде про приміщення Утос, сервісного центру поліції і приміщення Укртелеком, – пояснила вона.

Власне, виділяти кошти на встановлення вікон для приміщення, яким нині користується Укртелеком, виступили проти депутати міськради.

За словами міського обранця Назарія Поліщука, під час виїзду за цією адресою депутати не побачили потреби за бюджетні кошти там встановлювати вікна, тим більше, що на підприємстві про це нічого не знають.

У свою чергу депутат Святослав Євтушенко запропонував залишити кошти для встановлення вікон у приміщенні, де нині перебуває товариство сліпих.

У результаті обговорення члени комісії з питань міського господарства відклали питання “Про затвердження переліку капітальних видатків із бюджбюджету розвитку ” на довивчення. Відтак чи підтримають це рішення стане відомо під час засідання сесії міської ради, яка відбудеться 15 листопада.