2017 рік добігає до завершення. У Рівному він запам’ятався багатьма цікавими подіями і фактами, а деякими – навіть здивував. Тому журналісти порталу “КРАПКА” підсумовують цей рік і пропонують вам дайджест найцікавіших подій “Рівне-2017“, які запам’яталися у році Півня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рівне-2017: розкол року – “Громадський контроль” у міськраді

Рівне-2017: співак року – Микола Бобрик

Рівне-2017: Мегаподія року – концерт “Дзідзьо”, “Ляпис-98” і “Mozgi” під відкритим небом

Все наше життя – театр, а люди в ньому актори… Рівненська актриса Ніна Ніколаєва живе театром і для театру. На її рахунку сотні театральних ролей і десятки – в кіно та серіалах. А мріяла про професію, яка стала стилем життя, ще з дитинства.

Цьогоріч актриса дебютувала в жіночих серіалах, зігравши відразу в трьох медичних мелодрамах. Кожна її героїня – різна, але їх об’єднує доброта та щирість, яку актриса вкладає у всі свої ролі.

Так, цьогоріч актриса зіграла у трьох серіалах – “Черговий лікар”, “Жіночий лікар-3” та “Лікар Ковальчук”, а також у трьох прем’єрних виставах Рівненського драмтеатру.

Жінка зізнається, що неймовірно любить свою професію і вважає, що театр дає можливість сльозами героя виплакати власні негаразди. Та щоб не сталося, Ніна Ніколаєва каже, що важливо завжди залишатися оптимісткою і з позитивом по життю.

У 2017 році актриса поповнила своє творче резюме новими ролями і спробувала себе в інших амплуа. Та попереду ще чимало мрій і творчих експериментів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Актриса з Рівного знялася у серіалі “Черговий лікар” [ФОТО, ВІДЕО]

Рівненські актори знялися в україномовній медичній мелодрамі [ФОТО]

Рівненська актриса зіграла вагітну в жіночому серіалі [ФОТО]