Головну ялинку Рівного днями встановили на майдані Незалежності. Наразі її готують до урочистого відкриття.

Як повідомили в Рівненському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, висота дерева 28 метрів, а вік – приблизно 70 років. Третій рік поспіль головну ялинку Рівного привозять із Базальтівського лісництва.

А, щоб новорічна ялинка мала красивий вигляд, працівники тресту зеленого господарства закріпили на стовбурі додаткові гілки з хвоєю.

Тим часом за словами міського голови Рівного Володимира Хомка, щоб прикрасити саму ялинку та майдан поруч із нею витратять близько 400 тисяч гривень.

– Так,  в межах 200 тисяч гривень обійдеться прикрасити саму ялинку, ще приблизно стільки ж – аби причепурити ті дерева, що ростуть поруч із нею і майдан навколо. Саму ж ялинку цьогоріч у лісництві придбали за 4 тисячі 800 гривень, – додав він.

Нагадаємо, минулоріч головна новорічна ялинка в Рівному із встановленням та прикрасами обійшлася приблизно в 150 тисяч гривень.

Та на цьому витрати на ялинку не завершилися. Так, цьогоріч півтора мільйони гривень із міського бюджету виділили ще на придбання новорічної ілюмінації.

А поки в Рівному готують до традиційного урочистого відкриття головну ялинку, рівняни вже надихаються новорічною атмосферою біля штучної новорічною красуні на майдані Короленка. Окрім того, на сайті міськради опублікована петиція, де автор просить замінити живу новорічну ялинку в центрі міста – штучною. Наразі збір підписів щодо цього триває.

Головну ж ялинку Рівного урочисто відкриють традиційно в День Святого Миколая 19 грудня.