У Рівному відбулась відправка групи військовослужбовців зонального відділу Військової служби правопорядку Збройних Сил України в район виконання завдань АТО. Під час загального шикування підрозділу, присутні підняли державний прапор та виконали гімн України.

Успіхів у виконанні завдань за дотриманням законності військовослужбовцями- учасниками АТО, підтримання правопорядку на територіях, які підконтрольні Україні побажав підлеглим начальник Рівненського зонального відділуВійськової служби правопорядку полковник Василь Якимець.

– Протягом Новорічних та Різдвяних свят, коли вся країна буде відпочивати, Вам випала почесна й відповідальна місія стояти на сторожі її територіальної цілісності й недоторканості. Вірю, що ви справитесь і повернетеся через чотири місяці додому живі та здорові.

Від Української Православної церкви бійців благословив священник Сергій Мироконь, який прочитав молитву та провів ритуал освячення військовослужбовців святою водою.

Підтримати своїх рідних перед небезпечним відрядженням прийшли рідні військових правоохоронців. Зі слів дружини старшого прапорщика Олега Мороза, сьогодні їде в АТО не тільки її чоловік, а й їхній чотирилапий друг породи Лайка на ім’я Лайза. Жінка впевнена, що собака значно полегшить виконувати завдання, зокрема з патрулювання території, охорони об’єктів та затримання підозрілих осіб.

Традиція брати з собою домашніх улюбленців у місцевих військовослужбовців Збройних Сил України з’явилась минулого року. Тоді зі своїм собакою завдання в АТО виконував військовослужбовець служби за контрактом Костянтин Попко, цього разу посилювати підрозділ буде підопічна старшого прапорщика Олега Мороза.