115 людей загинуло, ще майже 900 отримали травми – такі наслідки ДТП, які сталися у 2017 році на дорогах Рівненщини.

Так, із наближенням новорічно-різдвяних свят поліцейські нагадують, що дотримання правил безпеки — запорука збереженого життя, приємних спогадів про відпочинок і святкування. адже значна частина травмувань відбувається на дорогах.

Так, з початку року поліцейські Рівненщини склали понад 39 тисяч адміністративних протоколів та постанов за порушення Правил дорожнього руху, з яких більше трьох з половиною тисяч – за керування у стані сп’яніння. Внаслідок дорожньо-транспортних пригод на Рівненщині загинуло 115 людей та майже 900 – травмувалося. І це не просто цифри – це людські життя, скалічене здоров’я та зламані долі.

Тож поліцейські закликають громадян дотримуватися Правил дорожнього руху та особистої безпеки. Кілька простих порад, аби вберегти не лише себе, а й інших учасників руху, які можуть постраждати від вашої безпечності та безвідповідальності:

·         не сідайте за кермо у нетверезому стані;

·         не перевищуйте швидкість;

·         не перетинайте дорогу у невстановленому місці, на заборонений сигнал світлофора, у навушниках, спілкуючись по мобільному телефону, тощо;

·         не забувайте пристебнутися ременями безпеки;

·         не ігноруйте дорожні знаки та розмітку;

·         будьте максимально уважними, коли бачите на узбіччі чи проїзній частині дітей;

·         не забувайте, що перевозити дітей віком до 12 років на передньому сидінні автомобіля категорично заборонено. Для перевезення малих дітей потрібно придбати і облаштувати спеціальне крісло.