Рівнянин Євгеній Щавлінський презентував нову платівку. Альбом «Світ Ілюзій» це другий лонгплей музиканта та саундпродюсера Євгена Щавлінського. Пісні альбому поєднані темою відсутності ідеалів та об‘єктивної правди в сучасному світі. Для першого синглу альбому був знятий кліп “Prozori”.

У відеокліпі, як і в тексті композиції, ідея одна: справжні зміни починаються тільки всередині нас. Наступний сингл “Світ ілюзій”, реліз якого відбувся 12 листопада 2017 року, розкрив тематику майбутнього однойменного альбому.

Автор композиції шукає справжню любов, погоджуючись з тим, що живе у світі ілюзій і незрозумілих йому речей. Пісні альбому різнопланові за стилем та емоціями, дещо експериментальні, що кардинал

ьно відрізняє даний лонгплей від попередньої платівки “The First”, реліз якої відбувся у 2015-му. Основна частина альбому була записана літом та осінню 2017-го року в місті Рівне.

Альбом “Світ Ілюзій” доступний на офіційному сайті проекту (shchavlinskyi.com) та інтернет-платформах iTunes, Google Play, Spotify та ін.