На Водохреще в Рівному буде облаштовано низку місць для охочих занутися в освячену воду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Коли у соборах Рівного освячуватимуть воду на Водохреще?

Майже чотириста поліцейських охоронятимуть публічний порядок на Рівненщині під час святкування Водохреща

Так, у Рівному вже освятили воду в озері Басів Кут.  Молитвa розпочнеться об 11:00. Офіційнe купaння тривaтиме до 14:00. Там діятиме пост рятувальників, пункт обігріву, а також можна буде зігрітися чаєм.

Також рівняни можуть занутися в озері у селі Обарів Рівненського району. Впродовж дня на місці діятиме пункт рятувальників.

Можна відвідати й ставок у с. Пересопниця Рівненського району. На місці діятиме пункт рятувальників.

Чимало жителів області цього дня відвідують і джерело Святого Миколая поблизу села Гільча Здолбунівського району. Місцеві жителі кажуть, що щороку на свято Водохреща на джерелі Святого Миколая відбувається справжнє диво. Рівно о 24.00 вода у басейні, який, до речі, нагадує за формою людське око (мабуть, тому що найбільше зцілень зафіксовано саме у людей з очними недугами) починає бурлити. Коли богослужіння завершується, усе знову стихає. Також за дослідженнями науковців, у воді з джерела Святого Миколая міститься велика кількість срібла, через що вона є чудовим знезаражувальним засобом: сприяє загоєнню ран, тріщин, виразок шлунка, післяопераційних рубців тощо. Температура води протягом року стабільна (+5–7 °С), навіть у найлютіші морози воно не замерзає. Біля джерела 19 січня також діятиме пункт рятувальників.

Відбуватимуться купання і в інших районах області.