29 автомобілів забуксували на дорогах Рівненщини впродовж минулої доби. Допомогу їм надавали рятувальники.

Так рятувальниками спільно з патрульною поліцією та шляховиками булу надано допомогу 63-м громадянам та відбуксирувано і витягнуто з кюветів 29 одиниць автотранспортної техніки з яких 1 пасажирський автобус, 4 легковика та 24 вантажівки. Проїзд на усіх автошляхах області був повністю забезпечений. Ситуація перебувала під контролем. Також співробітники ДСНС виїжджали на надання допомоги по розрізанню та прибиранню повалених дерев та електроопори внаслідок негоди.

Так зокрема підрозділами ДСНС допомога надавалася у наступних населених пунктах області:

3 лютого о 20-02 поблизу с. В. Омеляна. Надання допомоги по буксируванню із снігового замету вантажного автомобіля МАN, який з’їхав з проїжджої частини у відбійник.

3 лютого о 21-25 автодорога Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне поблизу сіл Карпилівка – Бронники Рівненського району. Надання допомоги по буксируванню із снігового замету 7 вантажних  та 1 легкового автомобілів.

3 лютого о 22-17 на автодорозі М-07 Київ-Ковель, поблизу с. Старий Кінь Рокитнівського району. Надання допомоги по буксируванню з кювету легкового автомобіля в якому перебувало двоє малолітніх дітей.

3 лютого о 23:20 м. Рівне, вул. Орлова,36. Надання допомоги про звільненню проїзду від дерева яке перегородило дорогу.

3 лютого о 23:30 автодорога Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне, смт. Клевань Рівненського району. Надання допомоги по буксируванню з кювету легкового автомобіля ВАЗ 2106 в якому перебувало 4 людей.

3 лютого о 23:39 м. Здолбунів, вул. Шкільна. Надання допомоги по звільненню проїзду від дерева, що перегородило проїзд.

4 лютого о 00-10 автодорога Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне, поблизу смт.Клевань Рівненського району. Надання допомоги по буксируванню із снігового замету 9 вантажних автомобілів.

4 лютого о 00:22 поблизу с. Ільпінь Здолбунівського району. Надання допомоги по буксируванню 2 вантажних автомобілів.

4 лютого о 00:37 м. Рівне, проспект Миру,2. Надання допомоги по демонтажу електричної опори, яка впала на автомобіль.

4 лютого о 01:20 м. Рівне, Ст.Бандери,46. Надання допомоги по демонтажу дерева, яке впало на автомобіль.

4 лютого о 02:51 автодорога Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне, с.Карпилівка Рівненського району. Надання допомоги по буксируванню з кювету легкового автомобіля.

4 лютого о 03:00 об’їзна автодорога М-06 (поблизу поворота на м.Здолбунів) Надання допомоги по буксируванню з кювету пасажирського мікроавтобуса в якому знаходилося 26 людей.

4 лютого о 03:40 автодорога М-06, поблизу с. Турковичі Дубенського району. Надання допомоги по буксируванню із снігового замету 6 вантажних автомобілів.

До надання допомоги було задіяно 40 рятувальників та 8 одиниць техніки ДСНС Рівненщини. Служба порятунку області нагадує учасникам дорожнього руху про необхідність бути максимально уважними на дорозі. – Шановні водії! Плануючи тривалі поїздки, подбайте про наявність засобів для буксирування, антипробуксовочних ланцюгів, візьміть у дорогу ковдру та термос з чаєм. І головне – дотримуйтесь правил дорожнього руху.