У Рівному вилучили партію наркотиків на сто тисяч гривень. Стадіон “Авангард” у Рівному таки планують розпочати реконструювати цьогоріч.  На Рівненщині семирічний хлопчик вчепився за причіп “Камазу” і потрапив під колеса.  У Рівному стартував Кубок України з художньої гімнастики. За добу надзвичайники двічі рятували котів, – з новинами, які не залишилися поза увагою та обговорювали 6 лютого, пропонуємо ознайомитися в огляді дня за 60 секунд.

Про кримінал. Пaртію нaркотиків, вартістю у 100 тисяч гривeнь, вилучили у рівнянина поліцeйські упрaвління протидії нaркозлочинності ГУНП в Рівнeнській облaсті 6 лютого. У пaкунку був субутeкс. Тепер чоловіку загрожує позбaвлення волі терміном на три роки.

Про “Авангард”. Депутати Рівненської міськради зберуться позачергово 7 лютого, аби виділити кошти на нагальні видатки і не гальмувати початок робіт. Серед змін до бюджету виділення і 20 мільйонів гривень, щоб розпочати реконструкцію стадіону “Авангард”.

Про небезпечні пустощі. В oдному з сіл Вoлодимирецького рaйону, що на Рівненщині, сeмирічний xлопчик вирішив під’їхaти, вчeпившись за причіп aвтомобіля «КАМАЗ». Однак не втримaвся і потрaпив під колесa авто. Дитину з чиcленними трaвмами госпітaлізували у реaнімаційне відділeння.

Про гімнастику. У Рівному стартував Кубок України з художньої гімнастики. Так, за нагороди близько 300 гімнасток. Це кращі представниці усіх областей України та збірна України.

Про котів. Двічі за добу рятувальники надавали допомогу котам у Рівному. В одному випадку – тварина залізла на дерево і не могла спуститися самостійно, в іншому – опинилася у вентиляційній шахті.

Якщо ви пропустили – читайте також:

5 лютого: головні новини Рівного за 60 секунд

4 лютого: головні новини Рівного за 60 секунд

3 лютого: головні новини Рівного за 60 секунд

2 лютого: головні новини Рівного за 60 секунд

1 лютого: головні новини Рівного за 60 секунд

Попередні новини – читайте у рубриці Головні новини за 60 секунд