Київська фірма відшкодує майже 400 тисяч гривень на розвиток інфраструктури Рівного.

Нагадаємо, підприємства-забудовники мають сплачувати кошти пайової участі у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів у регіоні. Обов’язок брати участь у створенні та розвитку зазначеної інфраструктури, зокрема щодо перерахування до відповідного місцевого бюджету грошового внеску замовником будівництва, передбачений ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Однак, як встановила Рівненська місцева прокуратура, перед введенням в експлуатацію на території Рівного житлово-громадського комплексу одне зі столичних товариств-забудовників, порушивши вимоги містобудівного законодавства, не уклало з органом місцевого самоврядування договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту і не сплатило до місцевого бюджету пайовий внесок.

Внаслідок таких дій бюджет територіальної громади не отримав кошти у сумі майже 400 тисяч гривень.У зв’язку з цим прокуратура заявила в інтересах Рівненської міської ради та громади позов про стягнення із товариства збитків у формі упущеної вигоди на зазначену суму. Цей позов господарським судом Києва розглянуто і його задоволено у повному обсязі.