Мешканці Рівного декларують минулорічні доходи. Як повідомли в Державній податковій інспекції,  у місті більше 300 громадян вже прозвітували про отримані минулорічні доходи, з них двоє задекларували доходи у сумі понад  мільйон гривень.

Найчастіше рівняни звітують про отриману спадщину, продані автотранспортні засоби та доходи, отримані від здачі майна в оренду.

Податківці нагадують, що з 1 січня 2018 року триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2017 року. Громадянам, які зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи, слід відзвітувати до 1 травня 2018 року, включити суму отриманих протягом 2017 року доходів до загального річного оподатковуваного доходу, а також нарахувати і сплатити з цих доходів до 1 серпня 2018 року податок на доходи фізичних осіб  та військовий збір.

У Центрі обслуговування платників для рівнян забезпечено обладнання місць прийому декларацій, а фахівці інспекції надають декларантам необхідну інформаційну допомогу при заповненні декларацій.