Ситуація на ринку авто в Україні в цілому, та в Рівному зокрема, різко змінюється. Позитивна динаміка ринку вказує на новий рекорд цього року. Так  в Україні в 2015 році продали 46 тисяч нових авто, в 2016-му – 65 тисяч, а в 2017 році – 80 тисяч 271 авто. Завдяки пожвавленню кредитного ринку та доступним програмам придбання нових та вживаних авто у 2018 році прогнозується продаж більше 100 тисяч автомобілів.

Рівняни не залишаються осторонь нових трендів, вони теж можуть купити як нове, так і вживане авто у розстрочку. Зокрема вже майже рік ПриватБанк втілює бажання всіх охочих пересісти за кермо власної автівки за допомогою відновленої програми кредитування.

“Програма “Авто у розстрочку” – це можливість купити автомобіль в автосалоні, на авторинку, на інтернет-майданчиках чи навіть у сусіда. Головна умова – українська реєстрація”, – розповів керівник напрямку “Споживче кредитування” Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Мамчич.

Серед важливих переваг – знижена відсоткова ставка за кредитом. Нині вона становить 18% на нову машину та 23,9% – на автівку, яка вже була у користуванні. Кредит можна оформити на термін від 1 до 5 років. А перший внесок становитиме лише від 10%. Угодою не передбачається жодних додаткових комісій, у тому числі й на дострокове погашення кредиту.

Також, за умовами договору банк не може підвищити в односторонньому порядку процентну ставку із розстрочки, яку клієнт вже оформив. Це додатковий захист і гарантії для бажаючих придбати авто.

Процедура оформлення самого кредиту зведена до мінімуму. ПриватБанк бере на себе турботи, пов’язані з оформленням документів. І вже за кілька годин після укладання угоди клієнт отримує ключі та технічний паспорт.

Детальніше дізнатись про авто розстрочку, а також оформити сам кредит на авто, можна, звернувшись у будь-яке відділення ПриватБанку на Рівненщині.

Крім цього усю інформацію можна отримати у консультантів за тел. 067 608 53 18 та 067 357 23 68 чи завітавши за адресою: м. Рівне, вул. Грушевського, 42 А, 2 поверх (відділ “Споживчого кредитування”) та на сайті ПриватБанк 

на правах реклами