268 – за, з них 7 – нардепів від Рівненщини. Депутати Верховної прийняли звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні. На ремонт дороги біля обласної поліції із бюджету Рівного виділять 180 тисяч. У храмах Рівненщини молитимуться за Україну та єдину помісну церкву, – з новинами, які не зaлишилися поза увагою та обговорювали 19 квітня, прoпoнуємо ознaйомитися в огляді дня за 60 ceкyнд.

Про єдину церкву268 – за, з них 7 – нардепів від Рівненщини. Депутати Верховної прийняли звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні. Проти звернення проголосували всі присутні нардепи від “Опозиційного блоку”. Якщо Вселенський Патріарх підтримає таке прохання, то передбачається, що до Дня Хрещення Русі, який відзначають 27-28 липня, в Україні створять єдину Православну церкву.

Про субвенцію. 180 тисяч гривень субвенції із бюджету Рівного виділять для обласної скарбнички на ремонт проїзду біля обласного управління поліції. Мова йде про ділянку дороги на вулицях Пушкіна-Хвильового.

Про храми. За Україну, українців і єдину церкву молитимуться у храмах Рівненщину. Так, Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон благословив у монастирях та храмах Рівненської єпархії УПЦ Київського Патріархату звершувати молебні за Україну, її народ та на підтримку рішення багатьох мільйонів православних віруючих нашої Держави щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

Якщо ви пропустили – читайте також:

18 квітня: головні новини Рівного за 60 секунд

17 квітня: головні новини Рівного за 60 секунд

16 квітня: головні новини Рівного за 60 секунд

15 квітня: головні новини Рівного за 60 секунд

14 квітня: головні новини Рівного за 60 секунд

13 квітня: головні новини Рівного за 60 секунд

12 квітня: головні новини Рівного за 60 секунд

11 квітня: головні новини Рівного за 60 секунд

10 квітня: головні новини Рівного за 60 секунд

Попередні новини – читайте у рубриці Головні новини за 60 секунд