Аби на будівництво дитячого садку на вулиці Коновальця надали фінансування із ДФРР – у Рівному відбудеться позачергова сесія міськради. Проходитиме засідання 19 березня.

Справа в тому, що державний фонд регіонального розвитку (ДФРР) може фінансувати будівництво дитячого садочка на вулиці Коновальця у Рівному лише за умови співфінансування із міського бюджету. Так, Рівненська міська рада має виділити  для будівництва дитячого садочка на вулиці Коновальця 8,5 мільйонів гривень. Ці кошти передбачені проектом рішення “Про зміни до бюджету Рівного на 2020 рік”. Питання депутати мали розглядати під час сесії 26 березня. Утім через суспільний резонанс навколо цього питання та зважаючи на важливість отримання фінансування від ДФРР, відбудеться позачергове засідання. Відповідну пропозицію ініціювала бюджетна комісія міськради.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що проект будівництва садочка на вулиці Коновальця не включено в проект розпорядження КМУ з переліком об’єктів, які фінансуватимуться з ДФРР у 2020 році. Причиною назвали те, що депутати міськради не виділили свою частину співфінансування під час сесії 27 лютого. Цього не відбулося тому, що зміни до бюджету міста було заплановано приймати пізніше, а саме – 26 березня. Тому зараз є шанс, що садок таки отримає кошти за проектом ДФРР.