Перший пішов. У Рівному відбувся конкурс на визначення переможця, який візьме в оренду цілісно-майновий комплекс ЖКП “Перспективне”. Найбільшу ціну оренди запропонувала компанія “Рівне Дім Сервіс”, засновником і директором якої є Микола Ніколайчук. У результаті вона й стала переможцем. 

До слова, Микола Ніколайчук також є співзасновником компанії “Рівне екосвіт”, яка хотіла зайняти нішу “Санкому” та вивозити сміття у Рівному. Так, із 1 листопада минулого року фірмі передали на обслуговування приватний сектор міста. Щоправда, як стало відомо порталу “КРАПКА”, вже з 1 травня компанія припиняє надавати рівнянам, які проживають у приватному секторі, послуги з вивезення побутових відходів. Схоже, не сподобалася її керівництву ця справа.

Та повернемося до конкурсу на оренду майна ЖКП “Перспективне”. Незважаючи на повідомлення про знахідку невідомого пакунка біля будівлі міськвиконкому, який зібрав на вулиці Соборній,12 а усі екстрені служби за годину до комісії, її засідання таки розпочалося. Та поки комісія засідала і визначала переможця прийшов лист із Антимонопольного комітету України. У ньому голова відділення рекомендує вжити заходи для запобігання порушення конкуренційного законодавства. Йдеться й про те, що у разі невиконання цієї рекомендації і подальшого проведення конкурсу, територіальне управління змушене буде відкрити провадження у справі та за результатами її розгляду визнати конкурс недійсним, відповідно з скасуванням усіх заключених угод і поверненням ситуації до початкового стану.

Тим часом за словами начальника управління комунальною власністю Рівного Наталії Поліщук, законний конкурс чи ні – це прерогатива визначати суду, до якого можуть звернутися його учасники. А поки що конкурс відбувся і переможця обрано.

У свою чергу член комісії, депутат міськради Роман Стасюк повідомив, що свої документи до участі в конкурсі подали 6 підприємств, 5 з них – допустили до участі.

– Так, ТзОВ “Рівне Дім Сервіс” надало пропозицію встановити відсоткову ставку 8.88%, “УП для людей” – 8.1%, ТзОВ “Будівельна компанія БУД-ІНДАСТРІ” – 5%, ТзОВ “Балтія Сервіс” – 4%, ТзОВ “Чорне море Плюс” – 2.5%. Тепер управління комунальною власністю до 26 квітня має укласти договір із переможцем, – розповів він.

Також, на думку депутата, конкурс відбувся із порушеннями.

Нагадаємо, згідно зі змінами до законодавства, майно усіх ЖКП мають передати в оренду. У Рівному таких жеків налічується 6. Першопрохідцем стало ЖКП “Перспективне”. Далі буде.