Невідомий пакунок біля будівлі міськвиконкому в центрі Рівного “підняв на вуха” екстрені служби міста. Так, близько 10 години на вулиці Соборній від майдану Незалежності до Покровського собору перекрили рух транспорту та обмежили доступ до будівлі. Щоправда, співробітників  міськвиконкому не евакуювали. Як біля міськради шукали вибухівку і що знайшли – у нашому репортажі.

Як стало відомо порталу “КРАПКА”, близько 9.50 до чергового міськвиконкому підійшла невідома жінка, яка й повідомила, що помітила підозрілий пакунок. Охоронець вийшов перевірити знахідку, коли ж помітив круглу річ, завернути в фіолетову тканину – повідомив про це в усі екстрені служби.

Вже за кілька хвилин територію навколо будівлі правоохоронці загородили спеціальною смужкою і обмежили рух транспорту. Щоправда, депутатів і чиновників, які перебували в будівлі, не евакуювали. Тим часом перехожим забороняли проходити в межах території, де працювали спецслужби.

За інформацією ГУ НП в Рівненській області, о 10-тій годині надійшло повідомлення, що на вулиці Соборна неподалік адміністративного приміщення Рівненської міської ради виявлено підозрілий предмет. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група, вибухотехніки та відповідні екстерні служби. За результатами огляду підозрілого предмета, схожого на капелюх, будь-яких вибухонебезпечних предметів чи речовин не виявлено.

Обстежували предмет більше години. За дивним збігом обставин у цей час в міськвиконкомі почалося засідання комісії щодо передачі в оренду цілісно-майнового комплексу ЖКП “Перспективне”, на яке членів комісії пропустили. Вони спокійно проїхали до міськвиконкому зі сторони вулиці Хвильового та неподалік будівлі на стоянці залишили авто. Схоже, депутатів і чиновників не шкода, адже журналістам правоохоронці наполегливо рекомендували не перетинати лінію огорожі.

Як виявилося, всіх наполохав пінопласт круглої форми, огорнутий у фіолетову тканину та заклеєний скотчем. Як повідомили очевидці, пакунок лежав справа на сходах біля клумби на територію поблизу міськвиконкому.

Тим часом, за словами Дмитра Мельника з ГУ ДСНС України в Рівненській області, повідомлення про небезпеку предмету не підтвердилося. Внаслідок цього ніхто не постраждав.

Наразі рух транспорту в центрі міста та вільний доступ до будівлі міськвиконкому відновлено.

Вікторія РИЧКО