«GrandSpringFestival» ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс з хореографічного мистецтва відбудеться у Рівному 5 – 6 травня. Захід проходитиме в Міському палаці культури «Текстильник».

Як зазначають організатори, фестиваль – це чудова можливість учасникам творчих колективів, вашим друзям, родичам та керівникам поєднати приємне з корисним: побувати у чарівному, європейському містечку, показати свої таланти, підвищити свій творчий, професійний рівень під час виступу, обмінятися досягненнями, встановити контакти з колективами з різних куточків України, взяти участь у конкурсі та отримати пам`ятні подарунки, дипломи, медалі, кубки та призи.

До участі у фестивалі-конкурсі запрошуються танцювальні колективи, ансамблі, малі форми, дуети та солісти всіх напрямків незалежно від відомчого підпорядкування.

Номінації:

1)      класична хореографія

2)      народна хореографія (фольклор, народно – сценічна, академічна, стилізована)

3)      бальна хореографія (європейська, латиноамериканська програми, формейшин, секвей)

4)      сучасна хореографія (modern, contemporary, jazz-modern, afro-jazz, інші сучасні напрямки)

Кожному колективу та учаснику фестивалю буде вручено диплом, старт-кубок та подарунки від організаторів та спонсорів фестивалю. Кожен керівник отримає подяку від організаторів. Результати оголошуються зі сцени по закінченню конкурсної програми на гала-концерті.

У гала-концерт будуть відібрані кращі колективи за рішенням журі.