Санкціонований обшук провели працівники Здолбунівського відділення поліції, що на Рівненщині, у помешканні жителя Здолбунівського району. Правоохоронці на горищі будинку 53-річного жителя села Стеблівка виявили вибухівку та боєприпаси.

За результатами огляду працівники вибухотехнічного відділу ГУНП в Рівненській області встановили, що господар зберігав два корпуси гранат РГД-5 та один — Ф-1 із запалами до них.

Також поліцейські виявили три підривачі “УЗГРМ”, а також 51 патрон різного калібру.

Крім того, на горищі працівники поліції виявили дванадцять пластин динамічного вибухового захисту “Контакт-1” загальною вагою 16,44 кг. У кожній із них міститься пластична вибухова речовина вагою 260 грамів.

За попередньою інформацією чоловік перебував у зоні АТО. У рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом незаконного поводження з боєприпасами та вибуховими речовинами, за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України, усе вилучене слідчі скеровуватимуть на експертизу до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. Правоохоронці встановлюють походження боєприпасів і вибухівки.