24 травня у Рівному відбудетсья Форум професійних майстрів «Живи і працюй в Україні!». Проходитиме захід у Рівненському міському центрі зайнятості. Початок – 11.00.

У програмі заплановані: презентація «Домова служба – площадка розвитку професійних майстрів», презентація ТОВ «Фольмагаут-Полімін», презентація ТОВ «Равпексбуд», представлення сучасних будівельних сумішей, ярмарок вакансій за професіями будівельної сфери – муляр, маляр, штукатур, опоряджувальник будівельний.

У Форумі братимуть участь зайняте та незайняте населення, роботодавці,  керівники та фахівці служби зайнятості, Рівненського РЦПТО ДСЗ.

Під час заходу відбуватиметься спілкування та обмін досвідом, майстер-клас із застосування будівельних сумішей. На ярмарку вакансій буде можливість особисто зустрітися з представниками роботодавців краю. Фахівці служби зайнятості будуть надавати консультації, допомагатимуть охочим складати резюме та інше. Шукачі роботи зможуть скористатися базою вакансій служби зайнятості області та усієї України.