Слідчі Млинівського відділення поліції скерували до суду кримінальне провадження із обвинувальним актом відносно 45-річного жителя села Смордва Млинівського району, що на Рівненщині. На рахунку підозрюваного — ряд крадіжок, зберігання і збут наркотичних засобів, незаконне поводження зі зброєю.

Шестеро жителів Млинівського району потерпіли з початку року від злочинних дій 45-річного чоловіка. Із підсобного приміщення млинівчанина він викрав перфоратор, із будинку жителя села Кораблище — електричні чайник і камін, два мобільні телефони поцупив із кишень мешканців району та викрав два велосипеди, які власники на кілька хвилин  залишили біля магазинів. Загальна сума завданих збитків становить 15 тисяч гривень. За всіма фактами крадіжок, вчинених повторно та із проникненням у приміщення, проводилися досудові розслідування у кримінальних провадженнях за частинами 2, 3 статті 185 Кримінального кодексу України.

Крім того, жителю Смордви повідомили про підозру за збут і зберігання наркотичних засобів за частиною 2 статті 307 ККУ та за незаконне поводження зі зброєю за частиною 2 статті 263 ККУ. У березні цьогоріч він продав майже 18 грамів канабісу за сто гривень жителю райцентру, маючи при собі ще й холодну зброю — кастет.

Чоловік уже відбував покарання за вчинені крадіжки та раніше судимий за злочини, пов’язані із незаконним обігом наркотиків і зброї. На час досудових розслідувань підозрюваний спочатку перебував під домашнім арештом, однак через продовження злочинної діяльності йому було змінено запобіжний захід на більш суворий – тримання під вартою. За чергові вчинені кримінальні правопорушення йому загрожує до 10 років позбавлення волі.