Маленького Матвійка Стрільчука з міста Дубна Рівненської області, якому збирали кошти на лікування усі небайдужі, нещодавно прооперували.

Нагадаємо, кілька місяців тому дитині діагностували двобічну сенсоневральну глухоту. На операцію потрібна було майже 30 тисяч євро. Аби наповнити світ молодшого сина звуками, мама Оксана взялася пекти медове печиво й продавати його через Інтернет. Згодом до збору коштів долучилися й різні організації. У підтримку хлопчика влаштовували благодійні ярмарки, забіги та аукціони.

На прохання про допомогу відгукнулися не лише люди з усієї України, а й із-за кордону. Тож нещодавно хлопчика прооперували у Луцьку.

– Нам допомогли купити імплант за благодійною ціною. Суму, якої не вистачало, доплатив швейцарський благодійний фонд. Тож 23 травня Матвійка прооперували. Щоправда, син ще не чує, бо апарат не підключений. На підключення їдемо 10 червня, – розповідає щаслива мама Оксана Стрільчук. – Я безмежно вдячна всім, хто не залишився осторонь нашої біди. А незабаром «дякую» зможе сказати й Матвійко.