Енергоблоки Рівненської АЕС у червні виробили 1 млрд 306,8 млн кВт год електроенергії, що склало 108,4% завдання місяця. За перше півріччя 2018 року виробництво електроенергії РАЕС склало 7,2 млрд кВт год, що відповідає 102,1% плану.

Станом на 8 годину 2 липня у роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС на номінальному рівні потужності з сумарним навантаженням 1800 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

На енергоблоці №3 РАЕС (ВВЕР-1000) триває 207 доба планово-попереджувального ремонту. В ремонті – обладнання третього каналу системи безпеки. Виконано гідравлічні випробування обладнання та трубопроводів першого контуру. Усі роботи проводяться згідно з графіком.

За минулу добу та з початку місяця енергоблоками РАЕС вироблено 43,2 млн кВт год, з початку року – 7 млрд 247,3 млн кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.