Рівняни можуть долучитися до спільної молитви, яка проходитиме в Києві 28 липня із нагоди в річниці Хрещення Руси-України. Із Рівного до столиці буде організовано доїзд.

Як повідомив прес-секретар Рівненської єпархії УПЦ КП Василь Рудніцький, запис на поїздку відбувається у Свято-Покровському та Свято-Воскресенському соборах Рівного.

– 28 липня Українська Православна Церква відзначатиме 1030-річницю хрещення Київської Руси-України. З цієї нагоди у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі Києва відбудеться урочисте Патріарше богослужіння, по завершенні якого – Хресний хід до пам’ятника святому князю Володимиру Великому. Запрошуємо взяти участь у Богослужінні та Хресному ході всіх кому не байдужа доля України та Українського Православ’я, хто хоче бачити в Україні Єдину Помісну Православну Церкву,  для кого Київ – наш другий Єрусалим, а Дніпро – український Йордан, хто вважає що святий Князь Володимир – наш Великий князь і Хреститель, а УПЦ Київського Патріархату – Помісна Українська Церква. А також помолитися із своїм Патріархом, єпископатом та духовенством за Україну, за перемогу і справедливий мир, за єдину Помісну Українську Православну Церкву. Ваша особиста участь і молитва – важливий внесок у розбудову Помісної Православної Української Церкви і незалежної Української держави, – зазначив Василь Рудніцький.

Так, від Свято-Покровського та Свято-Воскресенського соборів Рівного, а також від парафій Рівненської єпархії будуть організовані безкоштовні автобуси.

 

Нагадаємо, минулоріч у День Хрещення Руси-України рівненські священики УПЦ КП долучилися до хресного ходу, який відбувся в Києві.