Пам’ять загиблих захисників України  вшанували на Тернопільщині. Всеукраїнська проща для родин загиблих військовослужбовців і ветеранів бойових дій пройшла у селі Лішня Кременецького району. 7 серпня до заходів долучаться і рідні загиблих захисників України з Рівненщини разом із командою “Елеос-Рівне”.

Впродовж дня рівненчани взяли участь у пам’ятних заходах. Зокрема, у Лішні відбулася Архієрейська Літургія, яку очолив архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.

Також по завершенні пам’ятних заходів для присутніх організували польову кухню.

Далі рідні загиблих військових побували на екскурсії у Кременецькому краєзнавчому музеї, яку організували представники “Елеос-Рівне”.

За словами мами загиблого солдата, керівника організації “Єдина Родина Рівненщини” Наталії Борисенко, вони об’єднують родини загиблих військових, аби підтримувати один одного та прагнуть зберегти пам’ять про загиблих на Сході України синів, чоловіків і батьків.

– Сьогодні рідних загиблих під час російсько-Української війни воїнів із різних куточків України об’єднала проща на Тернопільщині. Родини з Рівненщини цьогоріч долучилися до заходу вперше. Разом із представниками з Чернігова, Житомира, Дніпра, Львова,  Івано-Франківська та Тернополя помолилися за наших рідних і вшанували їх пам’ять. Вважаю, такі заходи необхідні для того, щоб рідні, особливо якщо це старші батьки, не почували себе покинутими,  відчували підтримку та бачили, що їх Героїв пам’ятають, – зазначила Наталія Борисенко.