Прибрати, облаштувати асфальт і бордюри, а також перетворити занедбаний гідропарк в окрасу міста можуть у Рівному якщо мешканці підтримають проект під час голосування у конкурсі ініціатив, які будуть реалізовуватися за громадським бюджетом.

Як зазначає автор проекту Віталій Кончук, рівненський гідропарк може бути окрасою міста, перспективним місцем для відпочинку та занять спортом.

– Тут є скульптури та водойми, які створюють неповторну атмосферу. Однак, територія гідропарку занедбана та потребує комплексного облаштування. Тому пропонується проводити облаштування гідропарку в кілька етапів. Зокрема, у першу чергу для розвитку гідропарку потрібно провести благоустрій пішохідних та велодоріжок, окультурення зелених насаджень, розміщення лавок та смітників і облаштування освітлення. Так, на першому етапі, який передбачається проектом, пропонується прокласти доріжку на головній дорозі гідропарку, площею у 2000 метрів квадратних, а також обрізати сухе гілля дерев, викорчувати пеньки та провести загальний благоустрій зелених насаджень. Таким чином, у результаті реалізації першого етапу проекту рівняни вже отримають охайний, зручний та більш безпечний парк з покращеною доступністю та благоустроєм. Зокрема, у парку з’являться більш зручні облаштовані для транзиту та прогулянок доріжки, будуть встановлені лавки та смітники, – каже Віталій Кончук.

Підтримати проект можна до 1 жовтня на сайті громадського бюджету.