За січень-серпень 2018 року фахівці ДПІ у м.Рівному надали  19592 адміністративні послуги. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість наданих послуг збільшилася на майже 2 тисячі.

Найбільша кількість наданих послуг – це видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, вона була надана 5844 фізичним особам. Також значну кількість послуг було надано з  видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – 4794, надання витягів з реєстру платників єдиного податку – 1886, реєстрації платником єдиного податку – 1338, реєстрації книги обліку доходів і витрат платника єдиного податку – 1147, видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету – 1106.

Також протягом 8 місяців поточного року платникам податків було надано  майже 14 тисяч консультативних послуг  з питань роз’яснення податкового законодавства.