Вперше в Рівному відбудеться унікальна виставка витинанок «Мереживо Дарії Альошкіної». Відкриття експозиції 1 листопада о 15:00 у Виставковій залі МБК.

Дарія Альошкіна – відома львівська мисткиня, яка створює масштабні панно з паперових витинанок. Вже понад 10 років жінка працює у цьому напрямку і має в своєму арсеналі понад півтисячі таких художніх витворів. Роботи художниці мріють представити у своїх стінах усі виставкові зали нашої країни, а Німеччина, Франція, Польща, Південна Корея та багато інших країн світу вже підкорені її витинанками.

Паперові інсталяції Дарії Альошкіної – це унікальний світ, який бачить майстриня крізь призму цікавості та пізнання, крізь магію чарівних символів з надією, що світ має багато барв і краєвидів.

– У центрі робіт найчастіше постає берегиня навколо якої – дерева, трави, рослини як символи та обереги, – розповідає про тематику авторка. Головною метою її проекту є оновлення та надання традиційній витинанці сучасного дихання, адже традиція їх створення на наших землях давня.
На виставці у Рівному вашій увазі будуть представлені близько 20 робіт. Це унікальні паперові полотна більш як три метри заввишки! Кожна робота виконується вручну, без застосування будь яких технічних засобів в затишній оселі пані Дарії. Це автентично та неповторно і тому це обов’язково треба побачити на власні очі!

Окрім того, під час відкриття виставки майстер-клас від Дарії Альошкіної.

Для запису на майстер-клас телефонуйте за номером 096 902 10 43. Кількість місць обмежена.