Дитяча новорічна дискотека відбудеться у Рівному 25 грудня. Традиційно захід проходитиме у “Сталевій Горі”.

Організатори запевняють, що це чудова нагода для малечі повеселитися досхочу. Під час дискотеки разом із аніматорами дітки проводжатимуть Старий рік Собаки та зустрічатимуть Новий рік Свині.

Запорукою веселого свята будуть найкращі музичні хіти, запальні танці та цікаві флешмоби. Водночас, організатори заходу запросили на дискотеку особливих діток з Клеванської спеціалізованої школи-інтернат.

– Ми влаштуємо разом з рівнянами для них по-справжньому яскраве свято з позитивними емоціями, смачними та корисними подарунками, – розповідає один із організаторів Олександр Курсик.-  Діти мають відчути радість, і не менш важливо те, що танцювати вони будуть у компанії своїх однолітків, які прийдуть на дискотеку.

У залі буде облаштовано зону “Добре серце”, де буде проходити благодійний збір. Крім того, рівненський дизайнер Юлія Ковальчук вручить найкращій танцівниці  стильну фатинову спідничку. А серед тих, хто долучиться до благодійного збору будуть розіграні спецпризи.

– Ми маємо привчати своїх дітей до того, що є інші люди  з певними вадами, але вони так само вміють радіти, сміятись, плакати. Їх не потрібно обходити стороною, а навпаки  ми маємо їх допомогати, – каже дизайнер Юлія Ковальчук.- Тому, поряд із емоціями ці дітки отримають підтримку своїх нових друзів, а ми навчимо своїх дітей розуміти, підтримувати й дбати про тих, хто цього потребує.

Під час дискотеки на сцену вийде гурт талановитих дівчаток Smile girls.

Вартість квитка – 50 грн. Вхід для дорослих та діток до 1 року безкоштовний.

Початок дискотеки 25 грудня  о 12:00 год. Тривалість – 2 години.

Замовити квитки можна за тел 0979674391. Кількість квитків ОБМЕЖЕНА!

Захід організовують Сімейний клуб “Пузата мама ” та Агенція дитячих свят “Кукуся”.

Оксана КРАВЕЦЬ