Податок на доходи з фізичних осіб традиційно залишається найвагомішим джерелом наповнення дохідної частини місцевих бюджетів. У загальній сумі надходжень питома вага ПДФО складає понад 60 відсотків.

За одинадцять місяців цього року надходження податку на доходи фізичних осіб склали 3 мільярда 469,5 мільйонів гривень, з них до місцевих скарбниць надійшло 2 мільярда 586,4 млн. грн., до державної 883,1 млн. грн. Порівняно з аналогічним періодом 2017 року забезпечено приріст ПДФО до місцевих бюджетів на 25,4 відсотка,  або на 523,78 млн. грн., до державного на 172,9 млн. грн.

Надходження з податку на доходи фізичних осіб суттєво зросли завдяки належній організації роботи Головного управління ДФС у Рівненській області щодо адміністрування податків, вжиттю заходів з легалізації трудових відносин, активній роботі із суб’єктами господарювання щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати, ефективному контролю за дотриманням роботодавцями вимог чинного законодавства у частині виплати заробітної плати на рівні не менше законодавчо встановленого мінімуму та зростання сумлінності платників щодо повноти та своєчасності сплати податків.