Вирок екс-посадовця Рівненської обласної державної адміністрації Тарасу Пустовіту оскаржували прокурори в апеляційному суді.

Зокрема, внесли апеляційну скаргу на вирок Дубенського міськрайонного суду, яким чиновника Рівненської ОДА, що обвинувачувався у корупційному злочині, засуджено за вчинення закінченого замаху на заволодіння коштами шляхом зловживання довірою, що завдало шкоди потерпілому (злочин, що передбачений ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 190 КК України) та водночас виправдано за обвинуваченням, передбаченим ч. 3 ст. 368 КК України.

Згідно з матеріалами досудового розслідування та обвинувальним актом посадовець обвинувачувався у одержанні неправомірної вигоди у сумі 11 тис. дол. США, поєднаної із вимаганням, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Натомість прокурор у Рівненському апеляційному суді відстоюватиме позицію щодо скасування рішення суду першої інстанції, визнання обвинуваченого винним у вчиненні корупційного кримінального правопорушення та притягнення до встановленої законом відповідальності.