За три тижні 41-річний житель села Баболоки встиг «попрацювати» як в рідному селі, так і в сусідньому. Лише слідчі Млинівського відділу поліції Рівненщини повідомили йому про підозру у крадіжці з проникненням у будинок, як з’ясувалося, що він обікрав ще одне господарство.

Першопочатково зловмисника викрили 31 січня на крадіжці з магазину у рідному селі. Разом зі своїм 19-річним односельцем вони близько 21-ї години проникли усередину, пошкодивши ґрати та розбивши віконне скло. Із торгового закладу викрали грошові кошти і товарно-матеріальні цінності орієнтовно на суму 1,5 тисячі гривень. Їхні злочинні дії запідозрили жителі села, які і викликали поліцію. В аналогічний спосіб проник 41-річний чоловік і до будинку 48-річного жителя села Війниця, звідки викрав тюнер.

Також у рідному селі Баболоки навідався і до господарства 55 річного рівнянина. Зірвавши навісні замки у будинку, де наразі ніхто не проживає, та у підсобному приміщенні викрав плуг і борони.

Зловмисника затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення чоловікові чергової підозри та обрання  запобіжного заходу. Досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України триває. Санкція інкримінованої підозрюваному статті передбачає від трьох до шести років позбавлення волі.