Двоє водіїв, на яких кілька днів тому інспектори патрульної поліції склали адмінпротоколи на території АЗС на вулиці Макарова в Рівному, автомобілями заблокували службовий «Toyota Prius», перешкоджаючи виконанню службових обов’язків патрульних.

Екіпаж патрульної поліції, отримавши виклик на вулицю Макарова, прибув на територію АЗС з метою встановлення місцязнаходження чоловіка, причетного до правопорушення.

Коли патрульні повернулись на місце, де припаркували автомобіль, то виявили, що він заблокований. З обох сторін службового транспортного засобу знаходилися автомобіль «Toyota Camry», під керуванням 19-річного рівнянина та автомобіль «BMW» на іноземній реєстрації, яким керував 18-річний житель обласного центру.

На вимогу поліцейських перепаркувати автомобілі, оскільки на стоянці було безліч вільних місць, водії не реагували, тож на місце події викликали слідчо-оперативну групу.

За цим фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 343 Кримінального кодексу України (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу).

Правоохоронці з’ясували, що на водія «BMW» саме цей патрульний поліцейський 17 лютого цьогоріч склав адмінматеріали за частиною 7 статті 121 КУпАП. А два дні тому на водія автомобіля «Toyota» — за частиною 1 статті 126, поєднана з частиною 2 статті 122 КУПАП.

Під час поверхневого огляду присутніх, поліцейські виявили у пасажира автомобіля «Toyota» пістолет. Його слідчі вилучили та у рамках кримінального провадження скеровуватимуть на експертизу.

Відповідно до медичного освідування обидва водії були тверезі та після завершення слідчих дій службовий автомобіль розблокували.