На Рівненщині продовжують закуповувати кардіологічне обладнання для районних лікарень Рівненщини. Зокрема, в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» була підписана угода на постачання 19 кардіографів та обладнання для цілодобового Холтерівського моніторування.

Нагадаємо, що одним з напрямків реалізації проекту Світового банку на Рівненщині є оновлення кардіологічного обладнання в усіх районних лікарнях області. Раніше ми вже повідомляли про закупівлю кардіо-васкулярних сканерів, дефібриляторів-моніторів а також апаратів для експрес-визначення тропоніну, D-дімеру та інших кардіо-маркерів. Сьогодні ж обласне управління охорони здоров’я Рівненської ОДА підписало угоду на закупівлю 19 електрокардіографів та приладів для комбінованого добового Холтерівського моніторування.

Також, окрім приладів для Холтерівського моніторування кожна районна лікарня отримай є електрокардіограф. А вже найближчим часом планується підписання угоди на придбання системи для проведення тредміл-тесту. Таким чином буде реалізований один з компонентів проекту, а саме буде проведено переоснащення кардіологічним обладнанням лікарень вторинного рівня.