На Рівненщині знищили гранату, часів війни. Так, група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області знищили одну гранату Ф-1.
Її виявили місцеві жителі поблизу села Вельбівне Острозького району та один артилерійський снаряд калібром 149 мм, що було виявлено поблизу міста Острога. Її знешкодили. Внаслідок цього ніхто не постраждав.








![У Рівному розпочався концерт “Мегаподії” [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/09/20170909_184833-218x150.jpg)
![У Рівному з’явилися годівнички для птахів [ФОТОФАКТ]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/02/1godivnychka-218x150.jpg)
