Пожежа сталася у Рівному на вулиці Симиренка. До місця виклику було направлено два чергових відділення бійців 1-ї державної пожежно-рятувальної частини та оперативно-координаційний центру обласного управління ДСНС.

Прибувши на місце за вказаною адресою вогнеборці встановили, що осередок пожежі знаходиться на кухні, була загроза поширенню вогню на житлові кімнати та горищне приміщення.

На гасіння пожежі рятувальники подали вогнегасячі засоби. Жертв та постраждалих не має. Будинок вдалося врятувати. Ще до приїзду вогнеборців пожежу за допомогою підручних засобів розпочали гасити працівники патрульної поліції Рівного. Завдяки їхнім вправним діям вдалося не допустити поширення вогню на більшу площу.

Вогнем пошкоджена газова плита та закопчено стіни на кухні. Ще до приїзду рятувальників, власник помешкання намагався самотужки ліквідувати пожежу за допомогою вогнегасника, а його рідні тим часом самостійно залишили будинок. З їх слів, загорілася фритюрниця, але остаточна причина пожежі встановлюється.