Із відомими гостями, благодійним аукціоном і позитивними емоціями – так відбулася презентація серпневого випуску журналу “Рівняни”. Проходив захід 7 серпня у Дубенському замку, що на Рівненщині. Долучилося до участі у світській події і чимало відомих рівнян. Серед них голова ГО “Рівне Разом” Віктор Шакирзян, який став обличчям нового номеру.

Саме він зробив чимало хороших справ для Рівного. Відновлення пільгового проїзду в громадському транспорті, реконструкція Будинку ветеранів, ініціатива відкрити дитячі садки, реставрація унікального годинника на Органному залі. Всі ці справи помітили видавці журналу “Рівняни”. Так, на сторінках глянцю можна прочитати відверту розповідь Віктора Шакирзяна про його кар’єру, діяльність для Рівного та прагнення.

– Сподіваюся, кожному буде цікаво прочитати мою історію і дізнатися трішки більше про те, над чим працюю та про нашу ГО “Рівне Разом” – команду ентузіастів, які, не покладаючи рук, роблять наше місто кращим”, – каже Віктор Шакирзян.

Варто зазначити, що на презентацію нового випуску глянцю запросили всіх, кому випала честь стати героями його сторінок. А на знак вдячності за співпрацю – гостей відзначили спеціальними дипломами за плідну співпрацю.

Разом із тим особливістю презентації став благодійний аукціон, який відбувся просто неба. Участь у ньому взяв і Віктор Шакирзян, адже часто підтримує такі ініціативи. Зібрані під час продажу лоту кошти передадуть дітям із малозабезпечених сімей, аби ті мали можливість підготувалися до нового навчального року.

А по завершенні заходу, присутні смакували страви української кухні від Руслана Плясулі та команди проекту “Я-історія”. І хоч презентація завершилася, приємні емоції ще надовго залишаться у спогадах гостей заходу.