Весняний сезон ініціативи “Висади в Рівному тисячу дерев” завершили в місті. Підтримали ідею мешканці майже 30 будинків.

Як розповів ініціатор такої ідеї, депутат міськради Святослав Євтушенко, ініціативу “Висади в Рівному тисячу дерев” він започаткував восени 2018 року.

– Мешканці активно підтримали ідею. Так, за цей час ми висадили у межах 450 дерев майже біля трьох десятків будинків. Наразі весняний сезон завершили 6 квітня так як дерева вже починають випускати бруньки. Цього дня разом із мешканцями посадили молоді сосни, берези, вишні та яблуні на вулицях Вербова,46, Князя Острозького, 12, Макарова,36 і 38, Соборній,69, БОС 287, БОС 291, 446, Міцкевича,5, Чорновола, 36, а також передали дерева для висадження біля будинку на вулиці Соломії Крушельницької,44. На цьому не зупинятимемося і продовжимо реалізовувати ініціативу восени. Так, всі охочі можуть підтримати ідею і долучитися до озеленення території біля свого будинку, – зазначив міський обранець.

Нагадаємо, раніше в рамках реалізації ініціативи дерева посадили біля кількох будинків на вулицях Степана Бандери, Марка Вовчка, Богоявленська, Євгена Коновальця, Вербова, Князя Острозького та інших.