Вихідними Рівне вперше приймало національні змагання з бодібілдингу та фітнесу – Кубок України.

До нашого міста з’їхалось майже 500 атлетів з усієї України. Честь Рівненщини на змаганнях представляло 9 спортсменів.

Накраще вдалось виступити Марині Мельченко. У неї срібло в категорії “Фізік”. Також наш Артем Колосов здобув срібло у “Класік фізік”. Трохи не вистачило Марії Вернюк. Вона четверта у “Фітнес-бікіні”. Вдало себе проявили і дебютантки. Аліна Літвінець стала сьомою у “Фітнес-бікіні” та Марія Рачок шоста у “Фітнес-модель”.

– Назвичайно напруженим видався підготовчий період до турніру. Змагання провели на найвищому рівні. В цьому переконалися сотні глядачів, які прийшли підтримати наших спортсменів. Дякую Національній Федерації за довіру. Порадувало все – і кількість учасників і саме проведення. Звісно, чимало позитиву залишилось. Думаю, багато буде з посмішкою буде згадувати Кубок України у Рівному, – прокоментував керівник обласної федерації бодібілдингу Валерій Ніколайчук.

Підтримка:

Олександр Якимчук, магазин спортивного харчування “Адреналін” (м. Рівне, вул. Соборна, 14а), компанія “Старк Фарм”, спортивне харчування “OLIMP LAB”, компанія “Pasta family”, компанія “Айронмен” (Харків), магазин спортивного харчування “Атлет-маркет”, компанія Scitec nutrition”, компанія “Ostrovit”, ProteinPlus.pro, фітнес-бренд “Gymbeam”, компанія “Fitpit”, компанія “MuscleFood”, магазин “ПротеінСпорт” (пасаж “Юність”, 2 пов), “Activlab”, “MusclePharm”.