У родину Наталії та Олександра Маленьких прийшла біда – чоловікові поставили страшний діагноз – В-великоклітинна лімфома шлунка (рак шлунку).

Лікарі дають надію втішними прогнозами, однак ціна життя є досить високою – 7-8 блоків хіміотерапії, вартість одного блоку лікування коливається у межах 35 000 грн.

“Лише дороговартісне попереднє обстеження вартувало не одного місячного сукупного доходу цієї сім’ї, яка має скромні статки. Попереду – тривале лікування, яке потребує чималих витрат, тоді як власні матеріальні ресурси сім’ї майже вичерпано.

Страшно жити у країні, де перед обличчям страшної хвороби виявляєшся безпорадним, оскільки твоє життя вирішується у грошовому еквіваленті, несумісному з платоспроможністю чесно працюючої на благо держави родини.

Тому залишається сподіватися на допомогу родичів, друзів, знайомих та усіх небайдужих“, – пише у себе на сторінці у Фейсбуці родичка подружжя Лілія Момотюк.

Нині, 42-річний Олександр перебуває на лікуванні у відділенні домінальної хірургії (хірургічне відділення № 1) Рівненського обласного протипухлинного центру.

Олександр Маленький працює торговим представником, його дружина Наталія Маленька вихователем у дитячому садку. Родина не має можливості фінансово “осилити” лікування тому змушена звернутися за допомогою до небайдужих людей.

Номер банківської карти 4731 2191 1781 1475.

Картку відкрито у відділенні Приватбанку на ім’я дружини Олександра, Маленької Наталії Василівни (контакти (067) 977-83-31).