Рівненщина знову у числі лідерів за результатами в енергозбереженні. Такі результати соціально-економічного розвитку оприлюднив Мінрегіонбуді. Лідерство область утримує вже 3-ій рік поспіль. Це свідчить про те, що Рівненщина обрала правильний курс на енергоефективність.

Так, за даними міністерства, Рівненщина – перша в Україні за часткою домогосподарств, які уклали кредитні договори в рамках енергоефективних заходів у житловому секторі.

Аналогічні програми розроблені майже в усіх районах та містах Рівненщини. Область одна з кращих за кількістю котелень на альтернативних видах палива та має позитивну тенденцію із впровадженням лічильників тепла. Так, прилади облаштували вже на 1046 будівлях, що складає майже 90 % від усіх житлових будинків. Важливо, що на Рівненщині під час встановлення вуличного освітлення використовують енергозберігаючі технології.

Завдяки таким заходам Рівненщина досягла реальної економії газу – більш як на третину. У тому числі промисловість зменшила споживання наполовину, населення – на 13%, підприємства комунальної теплоенергетики – 3,6%. Окрім того, бюджетні установи укладають енергосервісні договори, повідомляють у Рівненській ОДА.