Звiтний кoнцерт клyбнoгo об’єднaння «Алєкса спорт денс» відбyвся по-сімeйному тeпло. Зібрали 5 тиcяч гривeнь для  oнкохворих дітoк.  Грyпа за грyпою винocили на пyбліку свій пoвністю онoвлений репертуар учасники колективу, викликаючи у присутніх відчуття родинності.

А як же інaкше, коли дexто із тaнцівників та танцiвниць зaймaються y колeктиві по 11 років!

Уявiть тільки – упрoдовж уcix років нaвчання у школах ці юнаки та дівчата  паралельно працювали над своїм танцювальним мистецтвом.

І таки це помітно – стaрші вихованці були настільки органічні у танці, що відразу розумієш: ті 11 років в «Алєксі» – це роки щастя, роки насолоди танцем, роки праці, але для задоволення, а не з примусу, роки перемог на фестивалях і просто дружби.

Власне, про це й мовила своє прощальне слово до випускників Віталія Алексеєва, керівник клубного об’єднання. І слово це було тепле, материнське:

–         Коли вас сюди привели батьки, дехто з вас плакав, не хотів залишатися, але, бачите, як склалося – ми стали родиною, і мені дуже сумно, що ви, такі рідні і мої, сьогодні відтанцювали свій останній звітний концерт у складі нашого колективу.

Ці слова – до Андрія Коваля, Богдани Карашевич, Романа Дмитрука та Вікторії Юрченко. Хлопці, звісно, відреагували миттєво, поділившись своїми  жартівливими спогадами: найбільше запам’яталося з першого року навчання, кажуть, «вийми пальця з носа».

На зміну старшим, котрі стали випускниками, підростають середні, менші – покоління за поколінням вихованців – їм завжди є на кого рівнятися, є кому їх підтримати, як ведеться у великій родині – діти тягнуться одні до одних, беруть приклад з кращих, вчаться, і так минають роки, нарощуюється танцювальний інтелект, рухи набувають автоматизму, і без цього вже важко уявити своє життя.

–         Коли приходить малеча, разом з нею приходить і нове натхнення. Цей концерт – це те, що нам хотілося поставити, і тому вийшло щиро, по-доброму. І дякую за благочинність. Підтримати тих, кому важко  – це велика справа у наш час, – Віталія Алексеєва задоволена, що їм вдалося зібрати кошти для онкохворих.

Прекрасно виступали всі – світилися зсередини, ділилися з глядачами радістю, дітки відчували, що танцювали задля хорошої мети, що їх танець не тільки приніс задоволення їм та глядачам, а й був корисним для хворих діток, котрі лікуються в обласній дитячій лікарні. Цих малюків, яким уже в юному віці випала страшна боротьба – із раком, вихованці «Алєкса спортденс» знають в обличчя, бо дуже часто танцюють у відділенні на днях іменинника. Добро породжує добро – упродовж і після звітного концерту зібрано і передано до лікарні 5 тисяч гривень.

Свято минуло, але праця триває – уже незабаром Віталія Алексеєва та старша пара танцівників – Сергій Пастухов та Катерина Маламуж – вирушать на семінар до Франції, де перейматимуть світовий досвід танцювального мистецтва і ділитимуться власним.

Успіхів «Алєксі» і велике людське спасибі!

А тим, хто хоче долучитися до колективу чи привести сюди діток, тут завжди раді!