З пoчaтку рoку  нa Рівненщині  30 aвтoвлaсників oтримaли індивідуaльні нoмерні знaки. Серед нaйбільш незвичниx нoмерів зустрічaлися “КaБaН”, “ВИШНЯ”, “ДЕМБЕЛЬ”, “VIP” тa “WOLF”.

Замовити свій унікальний номерний знак можна у два способи: онлайн на сайті hsc.gov.ua та  безпосередньо в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС. Вартість послуги 300 гривень – три символи (мінімальне замовлення); 90 гривень – кожний наступний (до восьми символів); 500 гривень  – графічний елемент.

Для замовлення індивідуального номерного знаку онлайнварто зареєструватися в Електронному кабінеті водія задопомогою кваліфікованого електронного підпису, Bank ID або MobileID; заповнити електронну форму (регіон, вякому зареєстрований транспортний засіб і напис, який бажаєте нанести на номерний знак, спосіб отримання);підписати макет, скориставшись КЕП (фізичної особи); здійснити оплату за допомогою системи електроннихплатежів.

Термін виготовлення індивідуального номерного знаку до одного місяця Номерний знак, який замовили онлайн можна отримати як безпосередньо у Головному сервісному центрі МВС, так і у відділенні «Нової пошти».

Варто пам’ятати, що після отримання комплекту виготовлених індивідуальних номерних знаків необхіднозвернутись до територіального сервісного центру МВС для перереєстрації транспортного засобу.

Також спростилася процедура перезакріплення  індивідуальних номерних знаків. Власник ІНЗ може перезакріпити його за іншим транспортним засобом, який належить йому чи передати власнику іншої автівки, подавши в будь-який територіальний сервісний центр МВС пакет необхідних документів. Нагадаємо, що раніше перезакріплення здійснювалося на підставі довідки, яку можна було отримати тільки в Головному сервісному центрі МВС.