16-річна рівнянка, студентка ВСП «РК НУБіП України» Світлана Кухарук була учасницею інтернаціонального проекту «Challenge Academy» від Klitschko Foundation (Фонд Кличко). Це міжнародний освітній проект для підлітків 14-16 років з України та Німеччини, які прагнуть навчитися ефективно боротися з викликами, стати еко-свідомими і розвинути лідерські якості.

– У нас були лекції та тренінги від відомих політиків, продюсерів та співаків. Кожен розповідав свою історію успіху та виклики, перед якими вони поставали. І в основі майже кожної такої історії лежала думка про те, що якщо в тебе є ціль, ти не повинен звертати увагу на тих, хто каже: «У тебе нічого не вийде», «Це нереально», – розповідає Світлана Кухарук.

Потрапити у «Challenge Academy» («Академію викликів») не так вже й просто. Відбір відбувався у два етапи: спочатку охочі заповнювали розширену анкету й робили відеопредставлення англійською мовою.

У квітні оголосили список 100 півфіналістів, із якими далі проводили співбесіду. За її результатами обрали 20 фіналістів – дівчат та хлопців із різних регіонів України, які стали учасниками міжнародного освітнього проекту від Klitschko Foundation. Результатом навчання у «Школі успіху» є те, що випускники стали амбасадорами змін у своїх містах і селах.

У Рівному Світлана планує організувати тематичний тренінг на початку жовтня.

– По приїзду з Німеччини переді мною з‘явився виклик – організувати свій проект. Я активно займаюся організацією заходу, шукаю спонсорів та спілкуюся із спікерами. Шукаючи натхненних спікерів, зараз я зустрічаюся з такими людьми, про спілкування з якими, навіть думати не могла. Вони відомі не лише в Рівному, а й в усій Україні. Хто вони, поки тримаю у секреті, а познайомитися із моїм проектом вам вдасться вже незабаром!, – каже дівчина.